Loome koos rõõmsaid mälestusi!

MTÜ Tartu Rattamatkad on mittetulundusühing, kes korraldab pühapäevamatkade sarja. Matkamine aitab tartlastel oma kodukanti tundma õppida, propageerib jalgrattasõitu kui keskkonnasäästliku eluviisi ning kutsub pered ja sõpruskonnad ühiselt vaba aega veetma.

Korraldame suveperioodil 12 rattamatka sihtkohtadesse, mis haakub hooaja põhiteemaga – näiteks mõisad ja mõisapargid (2016), maapoed (2017), Leader-meetmest tuge saanud objektid ja projektid (2018, 2019), raamatukogud (2020). 

Matkade formaat: iga osaleja alustab matka oma kodust enda poolt valitud kellaajal, enda poolt valitud marsruudil, enda poolt valitud kaaslastega ja enda poolt valitud tempoga. 

Eriolukorra tõttu, kus pole soositud inimeste koondumine ühel ajal ühte pumkti, saab matkapunkte külastada nädala jooksul enne matka kalendrijärgset toimumise kuupäeva. Registreerimiseks on vaja saata sõnum TRM facebooki sõnumna või TRM kodulehel oleva tagasiside vormi kaudu. Edastada on vaja oma osaleja number või nimi (kui numbrit veel ole või oled selle unustanud), matkapäeval läbitud kilomeetrite arv ja vastus esitatud kontrollküsimusele.

 


Kirjutage ja joonistage meile!

KontaKtInfo

MTÜ Tartu Rattamatkad
Registrikood: 80383726
Tegevusaadress: Kalda tee 16 Tartu, Tartu Tartumaa 50703
Telefon: +372 5045 168
E-posti aadress: tarturattamatkad@gmail.com